kerpe kaptan logo
  • kerpekaptan99
  • kaptan butik
  • kaptan otel kerpe
  • kerpekaptan97
  • kerpe kaptan butik

Kaptan Tesisleri DURSUN KAPTAN VE OĞULLARI olarak 1986 yılından bu yana Kerpe'de Apart-Otel ve Et Balık restaurantı olarak 12 ay boyunca hizmet vermekteyiz.Güne iyi başlamak için saat 07:00 de tamamı yöresel olan ürünlerimizden oluşan serpme köy kahvaltısıyla başlıyoruz.

Güler yüzlü personelimizle sizlere kahvaltı keyfini sohbet eşliğinde yöresel köy ürünlerinden denize sıfır konumdaki restaurantımızda güneşin doğuşuyla birlikte sizlere sunuyoruz.Ayrıca kendi teknemizle tuttuğumuz olta balıklarını mevsimine göre günlük balık çeşitlerimizi gün boyu yanan meşe odunundan yapılmış kömür ateşinde ızgara yaparak veya mevsimine göre günlük tava balık çeşitlerinden karadeniz usulü her balıkta altın sarısı renginde yağla pişirip denze sıfır restaurantımızda afyetle ve gönül rahatlığıyla sizlere sunuyoruz.

Kerpe Kaptan Apart Otelimiz

Maviyle yeşilin sarmaş dolaş olduğu saklı cennet köşesi Kerpe’de tatil keyfini sizlere yaşatmayı amaçlayan ve rahat bir tatil geçirmeniz için hizmet veren şirin bir işletmedir.

Kerpe Kaptan Apart Otel'in rahat atmosferinde konaklamanın zevke dönüştüğü 26 odası ve 81 yatak kapasitesi ile her kesimden insana hitap etmektedir. Yıl boyu her mevsim ayrı güzellikte bir tatil atmosferinin sağlandığı tesisin restoranında yanan kömür ateşinde pişirilen taze balıkların lezzetine doyacaksınız.

Ailenizle birlikte konaklamak istediğinizde sizlere rahat ve geniş odalarda konaklama imkânı sunmaktadır. Kerpe beldesinin yemyeşil çam ormanlarından gelen mis gibi çam kokusu ve denizin huzur verici sesinin kulaklarda duyulduğu eşsiz bir noktada yer alan konuma sahip tesis bulunduğu yerin her türlü aktiviteye olanak sunacak özellikte olması sebebiyle pek çok etkinlikten yararlanama imkânını konuklarına sağlamaktadır.

Balık avlama, Kerpe koyu serin sularında yüzme keyfi, Baba tepesi, Koğuk kaya ve Lokma dere gibi mükemmel yerlerde yürüyüş yapma imkânı, birbirinden eşsiz manzaraları ölümsüzleştirmek ve doğa fotoğrafçılığı için mükemmel olanaklardan yararlanma olanağı bulunmaktadır.

mico kroki

kerpe kaptan

KERPE KAPTAN APART&OTEL

Liman  Caddesi No:30

Kerpe/Kandıra/KOCAELİ

TEL:0 262 561 2511

FAX:0 262 561 2303

GSM:0 537 353 3540

bilgi@kerpekaptanotel.com

Kerpe Kaptan Apart Otel,Kerpe Otel,Kerpe Pansiyon, Kerpe Apart,Kerpe Konaklama,Kerpe Apart Otel,Kerpe Otelleri ,Kerpe Pansiyonları,Kerpede Konaklama,Kerpede Pansiyon,Kerpe Otel,Otel Kerpe,Kerpede Otel,Kerpe Kaptan,Kerpe Kiralık Ev,Kerpe Kaptan Apart

Tasarım & Proje KerpeRehberi